Καληνωρίσματα από το +yannidakis
Εντάξει, το ξέρουμε ότι ο Καμμένος πραγματοποίησε το όνειρό του όντας όχι μόνο μέλος μιας κυβέρνησης αλλά και Υπουργός της, όμως ήταν ανάγκη να προκαλεί; Ε, ναι! Πως θα μείνει στην ιστορία αλλιώς;
Δεν είναι τραγικό; Κάποιος να πατάει στην υστεροφημία του και την ματαιοδοξία του και εκμεταλλευόμενος την περιστασιακή δύναμη της θέσης του να βγάζει τα απωθημένα του, ρισκάροντας πολιτικά και διπλωματικά την θέση και τη φήμη μιας ολόκληρης χώρας που -ωπ!- τυχαίνει να είναι η Ελλάδα! +Yanni Spiridakis
σχόλια; αντιρρήσεις; ερωτήσεις;
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Προβληματίστηκες; σχολίασε το